Labdarúgó Magyar Kupa

2024.09.14. 18:09

Továbbjutott a Sopron és a Mosonmagyaróvár

Hétvégén rendezik a MOL Magyar Kupa 3. fordulóját, szombaton három Győr-Moson-Sopron vármegyei együttes lépett pályára.

Szeitz Tibor

Sárvár FC (megyei I.)–FC Sopron 0–2 (0–0)
Gsz.: Szabó T. (63.), Somogyi-Bakos (92.).
Kiállítva: László (92.), ill Baumgartner (24.).
Gól nélküli első félidőt követően egy óra játék után a 24. perctől emberhátrányban játszó vendégek jutottak előnyhöz, amit a mérkőzés utolsó perceiben még növelni is tudtak, így megérdemelten léptek tovább a következő fordulóba.

Credobus Mosonmagyar­óvár–Budaörs (NB III) 2–2 (0–0, 1–1, 1–2) - tizenegyesekkel: 5–4
Gsz.: Czingráber (63.), Lasz (118.), ill. Szedlár (48.), Schmidkta (103.).
Mosonmagyaróváron gól nélküli első játékrész után a második félidő derekán a vendégek szereztek vezetést, ám gyorsan sikerült a Lajta-partiaknak egyenlíteniük, ám a rendes játékidőben több találat már nem született. A hosszabbításban aztán ismét a Budaörs lőtt gólt, amire a hazaiaknak megint csak sikerült válaszolniuk, így következtek a tizenegyesek. Ezeknél a hazaiak voltak pontosabbak, így a Mosonmagyaróvár jutott tovább.

Vasárnap rendezik: BKV Előre (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II), Csornai SE–Gödöllői SK (megyei I.), 15 óra.