Labdarúgó NB II

2 órája

Gyirmót FC Győr–Vasas 1-1 - ÉLŐ

A Merkantil Bank Liga 11. fordulójában izgalmas mérkőzésre van kilátás Gyirmóton.

Gyirmót FC Győr–Vasas 1-1 (0-0)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Berke Balázs (Ország Péter, Szabó Dániel)
GYIRMÓT: Hársfalvi – Lányi, Csörgő, Hudák D., Helembai – Katona M., Kovács D. (Hudák M., 72.) – Horváth R., Madarász, Ugrai (Miknyóczki, 72.) – Piscsur. Vezetőedző: Tamási Zsolt
VASAS: Kiss Á. – Lehoczky, Otigba, Iyinbor – Kapornai (Németh B., 70.), Szánthó (Mamusits, 53.), Cseke (Hidi M. S., 70.), Urblík J., Doktorics – Radó, Pintér F. (Bukta, 53.) Vezetőedző: Pintér Attila
Gólszerző: Horváth R. (64.), ill Urblík (74., 11-esből)

74. perc: GÓÓÓL! Urblík a kapu jobb oldalába lövi a büntetőt, Hársfalvi a másik oldalra vetődik. 1-1.

73. perc: Németh Barnabást löki fel Hudák Dávid a tizenhatoson belül: tizenegyest ítél a játékvezető.

72. perc: Kovács D. helyére Hudák M. áll be, Ugrait pedig Miknyóczki váltja.

70. perc: Kapornai és Cseke helyére Németh B. és Hidi M. Sándor áll be.

69. perc: Piscsur rántja vissza ellenfelét: sárga lap ez is.

64. perc: GÓÓÓL! Ugrai 28 méterről lő kapura, a labda Kiss Ágostonról épp Horváth Rajmund elé pattan, ő pedig 11 méterről a kapuba lő. 1-0

63. perc: Cseke rúgja fel Lányit, sárga lapot kap a tettéért.

60. perc: Helembai passza után Piscsur balról, 12 méterről, futtából lövi kapu mellé a labdát.

53. perc: Mamusits Szánthót váltja, Pintér F. helyére pedig Bukta érkezik.

47. perc: Kovács D. 17 méterről lő kapu mellé.

46. perc: A Vasas kezdi a második félidőt. Csere nem volt a szünetben egyik oldalon sem.

45+1. perc: Vége az első félidőnek fél percnyi hosszabbítás után.

45. perc: Radó emeli a labdát balról középre, Kapornai lőhet 16 méterről, de a lövése elkerüli a kaput.

33. perc: Urblík emeli be a védők mögé a szabadrúgást, pontosan Radó elé, aki Hársfalvi mellett a kapuba lő. Azonban les miatt kifelé jár szabadrúgás.

24. perc: Pintér F. kap labdát, de jól működik a gyirmóti lestaktika.

21. perc: Madarász ível középre balról egy szabadrúgást Piscsur felé, akinek megnyúlik a meze, de Berke nem lát szabálytalanságot.

1. perc: A sárgában játszó Gyirmót kezdi a meccset. Piros-kékben a vendégek.

ELŐZETES

Tamási Zsolt, a Gyirmót vezetőedzője szerint ismét rangadó vár tanítványaira:

Az előttünk álló találkozó cseppet sem lesz könnyű, hiszen a Vasasnak is legalább olyan erős játékosállománya van, mint a Kisvárdának. Múlt héten ráadásul megszerezték első győzelmüket az új szakvezető irányítása alatt. Nagyon nehéz mérkőzésre számítok, a múltkori meccsünkhöz képest sok mindenben kell látványosan javulnunk, ezt a fiúk is érzik, de optimista vagyok. Felkészülünk a Vasasból, és remélem, a múltkori hibákat nem követjük el ismét. Izgalmas hazai találkozót várok, amit reményeim szerint sikerrel vívunk meg.