NB III foci - Kikapott a Sopron, győzött az ETO Akadémia

Puskás Akadémia FC II–FC Sopron 2–1 (1–1)

Felcsút, 100 néző. V.: Dévényi.
Puskás Akadémia FC: Lehoczki, Pál, Fodor, Orján, Radics, Vitályos, Jablonszkij (Makara), Janyickij (Kun O.), Dimitriev, Magasföldi (Szabari), Mondovics. Vezetőedző: Vanczák Vilmos.
FC Sopron: Ferenczi - Bokor, Szabados (Reseterits), Sipőcz (Török), Fábiánkovits (Somogyi-Bakos,), Szilágyi, Kun L (Weisz), Bolla, Fendrik (Kocsis), Auer, Szabó T. Vezetőedző: Bücs Zsolt.
Gsz.: Mondovics (28.), Vitályos (89.), illetve Szabados (17.).
17. p: Egy bal oldalról elvégzett szabadrúgás után a labda két rövid passz után Szabadoshoz került, akinek 23 méterről leadott lövése megpattant, a labda pedig a meglepett - de azért rendesen nyújtózkodó - Lehoczki keze mellett a kapu jobb oldalában kötött ki. 0–1. 28. p: Dimitriev ívelése találta meg az ötös közelében ólálkodó Mondovicsot, aki szépen, a földre pattintva bólintott a soproni hálóba. 1–1. 89. p: Egy szöglet utáni kavarodást követően Vitályos 14-15 méterről, ballal a hálóba helyezte a labdát. 2–1.

A Puskás II értékes három pontot szerzett.

Bücs Zsolt: - Az első félidőben kritikán alul játszottunk, de a meccs állását döntetlenre hoztuk a szünetig. A folytatásra sikerült rendezni  a sorokat, sajnos nem tudtuk megszerezni a második gólt. A hajrában aztán elveszítettük a meccset. Hívő ember vagyok, ezért hiszem, a játékvezetés hosszú távon igazságos.

ETO Akadémia-Kelen SC 3-1 (0-0)

Győr, 100 néző. V.: Kreitl.
ETO Akadémia: Gyurákovics - Deákovits, Kulcsár, Koncz, Kiss M., Csala (Tarcsi, 79.), Herczeg (Tollár, 79.), Mascoe, Rátonyi (Varga O., 46.), Bíró, Décsy (Pálfalvi, 67.). Vezetőedző: Nagy Ádám.
Kelen SC: Czerula - Bittera, Bedővári, Erdei, Kádár, Szabó N., Juhász B. (Kutsera, 75.), Szabó D., Pajti (Remili, 46.), Szabó G. (Pilter, 70.), Vörös (Koncz, 62.). Vezetőedző: Simon Ákos.
Gsz.: Mascoe (2), Varga O., ill. Remili.
Nagy Ádám: - Az első félidő mindkét csapat részéről lendületes mezőnyjátékot hozott.Az idő előrehaladtával mind inkább felőröltük a Kelen ellenállását. Megérdemelt győzelmet arattunk, a csapatunk ismét bebizonyította, hogy tud nyerni.