Egy cél – egy kör

1 órája

Bűnmegelőzés versenye Sopronban

A Soproni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya „Egy cél – egy kör a bűn- és balesetmentes Sopronért Középiskolás Várkerület Rally” címmel nagyszabású körversenyt szervezett a soproni középiskolák között pénteken.

A verseny célja, a közös bűn- és balesetmegelőzési gondolkodás elültetése volt. A „Várkerület Rally” elnevezésű versenyen a részt vevő intézmények 5 fős csapatai mérték össze tudásukat a bűn- és balesetmegelőzés terén. A megmérettetésen a  soproni Eötvös gimnázium csapata, Oroszi Patrícia (9. C), Péter Richárd (10. A), Varga Máté (11. A), Prodán Noel (11. B) és Csiszér András (11. B) kiemelkedő teljesítménnyel szerezte meg az első helyet.

verseny
A Várkerület Rally” elnevezésű versenyt az Eötvös gimnázium 5 fős csapata nyerte