Tenisz

2024.07.17. 09:34

Babos párosban döntő rövidítésben győzött

A soproni Babos Tímea az ausztrál Ellen Perezzel az oldalán döntő rövidítésben múlta felül Bartha Panna és Tóth Amarissa párosát a budapesti salakpályás női tenisztorna 1. fordulójában.

Kisalföld.hu

Babos Tímea párosban javított.

Fotó: MW-archívum

A Római Teniszakadémián a negyeddöntőbe jutásért vívott mérkőzés első szettje az első helyen kiemelt magyar, ausztrál kettősé lett 6:1-es eredménnyel, a másodikat a színmagyar duó húzta be ugyanilyen végkimenetellel. A továbbjutást döntő rövidítésben Babosék harcolták ki a 62 percig tartó mérkőzésen.

Eredmények, páros, 1. forduló (a nyolc közé jutásért): Babos Tímea, Ellen Perez (magyar, ausztrál, 1.)–Bartha Panna, Tóth Amarissa 6:1, 1:6, 10–5 – döntő rövidítés.

Babosék ellenfele a negyeddöntőben a Tang Csienhuj, Vang Hszijü kínai kettős lesz. A soproni játékos egyesben már befejezte szereplését.