Idegenben oktatott az ETO Akadémia

Érdi VSE – ETO Akadémia 2-3 (1-0)
Érd, Novák Ferenc Érdi Sportközpont. V.: Szommer.
Érdi VSE: Tóth G. – Kárász (Kincses 70’), Suszter (Gyurácz 88’), Rétfalvi (Papp 65’), Farkas B., Németh G., Loboda (Dorogi 65’), Kertai, Juhász B., Gál, Göblyös. Vezetőedző: Domján Attila.
ETO Akadémia: Kocsis – Bíró, Kulcsár, Koncz, Csáki, Deákovits, Kiss M., Herczeg (Mbida 59’), Décsy (Tarcsi 69’), Rátonyi (Csala 78’), Lawrenzo. Vezetőedző: Nagy Ádám.
Gsz.: Suszter (10’), Gyurácz (93’) ill. Deákovits (61’, 72’), Lawrenzo (57’).

Suszter góljával már a 10. percben előnybe került az Érd. A második játékrészben azonban Deákovits duplájával és Lawrenzo góljával már kettővel is vezettünk 3-1, amire csak a hosszabbításban Gyurácz találatával tudtak válaszolni a vendéglátók.

Nagy Ádám: - Az első félidőben nem ízlett nekünk az ellenfél hosszú labdás játéka.  A második félidőben felgyorsult a játékunk visszajöttünk a játékba és nagyon szép gólokkal megfordítottuk a meccset. A második félidőben szinte hibátlanul levédekeztük az ívelgetéseket. Megérdemelt győzelmet arattunk egy nagyon masszív és a játékát tudatosan  játszó élcsapat ellen.

A Gyirmót II kilencedik veresége

Gyirmót FC II– Budaörs 0-2 (0-2)
Alcufer Stadion. V.: Kreitl.
Gyirmót II: Papp – Somogyi, Dénes, Lázár P., Rozs., Tarsoly (Tullner, 18.), Szabó K. (Gönye, 74.), Marlen (Czintula, 74.), Bagó, Molnár J. Mayer  (Barta, 64.). Vezetőedző: Ördög József.
Budaörs: Schrenck R. – Petneházi (Birtalan., 64.), Szécsi P., Gál T., Molnár Cs., Váradi A., Fekete (Lakatos, 86.), Szedlár (Szász, 79.), Schmidtka B., Sajbán M., Balajti (Tóth, 79.). Vezetőedző: Bodnár György
Gsz.: Szedlár (5.), Sajbán M. (37.).

Ördög József: Jól kezdtük a mérkőzést, már a harmadik percben kapussal szemben álltunk, de sajnos kihagytuk a helyzetet. Ezt követően gólt kaptunk, ami felhozta az ellenfelet. A vendégcsapat az első félidőben dominált, jobban játszott és helyzeteket alakított ki. A második félidőben, kiegyenlítettük a mezőnyjátékot, de gólt nem lőttünk.

Győzelmével második a Mosonmagyaróvár

Puskás Akadémia II-Credobus Mosonmagyaróvár 0-1 (0-0)
Felcsút, 100 néző. V.: Szalai.
Puskás II: Lehoczki - Szojma, Fodor, Magasföldi, Kocsis (Ásványi, 82.), Janyickij, Szabari (Osadcsi, 67.), Orján (Antal, 82.), Kun, Radics, Bontas. Edző: Vanczák Vilmos.
M.-óvár: Kovács - Simita (Deák, 70.), Czingráber, Oláh (Sipos, 85.), Mayer M. (Monda, 70.), Illés, Kövesdi, Gáncs (Pap, 70.), Pongrácz, lasz, Mayer J. Vezetőedző: Weitner Ádám.
Gsz.: Kövesdi (77.).
Kiállíva: Bontas (60.), ill. Mayer J. (80.).
Győzelmével az Óvár a második helyen áll.
A12. forduló további eredményei: Balatonfüred–Újpest II 0-2, Komárom–III. ker. TVE 2-1, Dorog–Veszprém 0-1, Bicske–Haladás-MÁV 2-0.