Kupaünnep Sopronban, továbbjutottak a piros-fehérek

A Veszprém ellen a második félidőben fordított a hazai csapat.

Sopron, 600 néző. V.: Gaál.

FC Sopron: Luisser – Szabados (Auer), Bokor, Bolla, Reseterits (Fábiánkovics), Fendrik, Szilágyi (Baumgartner), Végh (Weisz), Sipőcz (Kun), Szabó T., Somogyi. Vezetőedző: Bücs Zsolt.
Veszprém: Kemenes - Kiss, Kószás, Somogyi, Görgényi, Szabó K. (Tömösvári), Molnár (Szűcs), Baldauf, Dömötör (Schőnig), Volter (Puska), Bakos. Vezetőedző: Imrik László.
Gsz.: Weisz (48.), Bolla (60.), ill. Baldauf (5.).

5. p.: Változatos játék után a hazaiak támadtak, egy rossz átadás következtében az ellenfél kapott jó labdát, amit Baldauf közelről értékesített. 0-1.
17. p.: A Sopron vezetett szép támadást, Somogyi százszázalékos helyzetben a felső lécre lőtte a labdát.
45. p.: Egy gyors kontra következtében a vendégek a bal alsó kapufát találták el, a kipattanó labdát felszabadították a hazaiak.
48. p.: Begyakorolt szöglet után a csereként beállt Weisz a jobb felső sarokba fejelt, parádés akció volt. 1-1.
54. p.: Soproni kontra után Szabó Tamás 3 méterről mellélőtt.
60. p.: Tűzijáték a vendégek kapuja előtt, végül szögletre mentettek a védők. A sarokrúgás után Bolla a jobb alsó sarokba lőtt. 2-1.

Az első félidő nagy részét végigtámadták a hazaiak, de játékuk meddő volt. A rutinos vendégek kontrái mindig veszélyt jelentettek a soproni kapura.A Sopron a második félidőben mutatott játéka után csillagos ötösre vizsgázott.

Bücs Zsolt: - Szép számú szurkolótáborunk nagyon jó mérkőzést láthatott. Teljesen megérdemelten jutottunk tovább.