Férfi kézilabda NB I - ETO University Handball Team-Csurgó - ÉLŐ

A férfi NB I 3. fordulójában az ETO University Handball Team együttese a Csurgó csapatát fogadja pénteken 18 órakor a Magvassy Mihály Sportcsarnokban.

ETO University Handball Team-Csurgó

22. perc

21. perc: Gábor lövése pontatlan. Bombac remek zárása után Dely szerez gólt. 13-9

20. perc: Kapufás gól Gábor Marcelltól. 11-9. Pieczonka a kapufát találja el, a kipattanó a győrieké, és végül Vajda talál a kapuba egy nem túl erős lövés nyomán. 12-9.

19. perc: Dely megvárja, míg Füstös már szinte ül, és a feje fölött lő a hálóba. 11-7. Időt kér a vendég együttes. Szép csel után Kiss Bence eredményes. 11-8. Dely lövését hárítja Füstös.

18. perc: Tufegdzic másodszor eredményes. 10-7. Labdát veszít az ETO, ám Bősz védi Papp Tamás ziccerét.

17. perc: Bozovic magasra ugrik, onnan lő a bal alsóba. 9-5. Gábor Marcelltól jön a válasz. 9-6. Dörnyei lövi a tizedik hazai gólt. 10-6.

16. perc: Tóth Péter lő a jobb felsőbe. 8-5

15. perc: Belemenés Gábor Marcellnél. Bombac harcol ki hétméterest. Jön Balogh, és most a jobb alsót választja. 8-4.

14. perc: Dörnyei eredményes a szélről. 7-4.

13. perc: Vilovski lövését védi Füstös, Szeitl kísérletét pedig Bősz hárítja a túloldalon.

12. perc: Brajovic sem tud gólt lőni most Bősznek.

11. perc: Dely lövése pontatlan. Bősz megind védeni tud. Aztán Bozovic góljával megint két gól az ETO előnye. 6-4.

10. perc: Most az ETO ellen fújnak a játékvezetők támadóhibát. Bősz védi Herceg lövését.

9. perc: Pattintott lövésből eredményes Herceg. 5-4.

8. perc: Vilovski egy pazar akció végén talál a kapuban: először vezet az ETO. 4-3. Támadóhiba a vendégeknél. Még az előzőnél is szebb gólt dob Bombac. 5-3.

7. perc: Passzívig támad a Csurgó. Bősz védi Szeitl kísérletét.

6. perc: Füstös védi Bozovic lövését, ám a labda marad a hazaiaknál. Bombac egyenlít. 3-3.

5. perc: Sárga lap Vilovskinak, hétméteres a Csurgónak. Tufegdzic értékesíti a büntetőt. 2-3.

4. perc: Győri hétméteres: Balogh Zsolt nem kegyelmez, és a bal felsőbe lő. 2-2

3. perc: Ziccerben Füstös Ádám kapus vállát találja el Dely Márton. A jobb alsóban landol Brajovic lövése. 1-2.

2. perc: Bozovic egyenlít. 1-1. Herceg lövi a labdát kapu mellé.

1. perc: Fehérben a győriek, pirosban a csurgóiak. A hazai kapuban Bősz, a pályán még Bombac, Bozovic, Pieczonka Vilovski, Dely és DörnyeiSzeitl lövi az első gólt. 0-1.

ETO University Handball Team
Az ETO University Handball Team ismét a győzelemre hajt

Előzetes - A Kilvinger Bálint által vezetett együttes jól kezdte a bajnoki idényt, hiszen az első fordulóban a Budakalász együttesét győzte le az utolsó pillanatokban lőtt góllal, majd legutóbb az Eger otthonában aratott magabiztos sikert.

A győriek célja egyértelműen a győzelem, de amint azt rutinos játékosuk, Balogh Zsolt elmondta: nehéz mérkőzésre számítanak.