Győr és környéke

2017.06.15. 09:49

A győri betonkenus csapat meghódította Németországot - fotók

Első magyar betonkenu építő csapatként a SZEnavis a Német Betonkenu Regattán a legjobb 12 csapat között végzett. Összesen 72 csapat indult a kölni versenyen.

kisalfold.hu

"Az első két futamot megnyertük, majd az elődöntő jelentette a végállomást számunkra Kölnben. A 11. helyen végeztünk, jó hangulatban, hasznos tapasztalatokkal zártuk a regattát" - értékelte a németországi szereplést Pollák András, a Szenavis csapatkapitánya.

A győri Széchenyi István Egyetem Szenavis csapata már rutinos résztvevő a betonkenu versenyeken. Az elmúlt két évben ők nyerték a hazai bajnokságot és szeretnék idén nyáron is megvédeni a címüket.

A győri egyetemisták betonkenu csapata jó eredménnyel zárta a németországi futamot.