Női kézilabda

1 órája

Bajnokok Ligája – Győri Audi ETO KC–Odense - ÉLŐ

Szombaton 18 órakor az Audi-ETO az újabb egyhetes válogatott szünet előtt az Odensét fogadja a Bajnokok Ligájában.

Kisalföld.hu

Bo van Wetering (zöldben, balra) kemény meccsre számít a dán Odense ellen.

Fotó: gyorietokc.hu

Győri Audi ETO KC - Odense Handbold

Győr, Audi Aréna. Játékvezető: Vanja Antic, Jelena Jakovljevic

PERCRŐL PERCRE

52. perc

51. perc: Hovden lövését is kivédi Reinhardt.

50. perc: Nze Minko az első gólját dobja. 22-31. Hojlund már öt gólnál jár. 22-32

49. perc: Aune is megszerzi az első gólját. 21-31.

48. perc: Housheer sáncolt lövését védi Reinhardt.

47. perc: Elver kapufás gólt dob. 20-30. De Paula lő gólt több mint öt perc gólcsend után. 21-30.

46. perc: Van Wetering fut be a szélről, aztán kapu fölé pattintja a labdát.

45. perc: Ole Gjekstad, a vendégek vezetőedzője kér időt. Toft védi Elver Hageso lövését.

44. perc: Jörgensen megint rosszul passzol. Rushfeldt Deila is a jobb alsót választja. 20-29. Van Wetering ejti a labdát a felső lécre.

43. perc: Elver Hageso lő a jobb alsóba. 20-28

42. perc: Van Wetering végre megint betalál. 20-27. Toft véd, Jörgensen azonban eladja a labdát.

41. perc: Most valahogy minden bemegy a dánoknak: Hojlund lövésébe beleér Toft, a kapufáról pattan a labda a gólvonal mögé. 19-27.

40. perc: Aagot lő a kapuba. 19-26. De Paula lövését lábbal védi Reinhardt.

39. perc: Megint passzívot mutatnak a játékvezetők. Brattset Dale gólját nem adják meg.

38. perc: Aagot lövése kijön a kapufáról, de a dánok gyűjtik be a labdát. Megvan a labda, lehetne zárkózni.

37. perc: De Paula szépít. 19-25.

36. perc: Megint Breistöl lő, megint nincs gól. Hojlund. 18-24. Housheer eladja a labdát, a lerohanás végén Halilcevic eredményes. 18-25. Győri időkérés.

35. perc: Rushfeldt Deila góljával már öttel mennek a vendégek. 18-23

34. perc: Breistöl megint a kapusba lő.

33. perc: Pocsék lövés Breistöltől. Passzívig támadnak a dánok. Nze Minko kezében köt ki Aardahl passza. Housheer góljára gyorsan válaszol Hojlund. 18-22.

32. perc: Hojlund talál a kapuba. Gyorsan jön a válasz van Weteringtől. 17-20. Megint Aagotra jön ki a figura. 17-21.

31. perc: Aagot eredményes. 16-19. Reinhardt védi Housheer már passzívból lövését.

30. perc: Eladja a labdát az ETO. Elver Hageso a bal alsóba lő még a dudaszó előtt. 16-18. Dán vezetéssel vonulnak szünetre a csapatok.

29. perc: Breistöl mezhúzásért áll ki két percre. Halilcevic eredményes a bal szélről. 16-17. Per Johansson időt kér.

28. perc: Hétmtérest dobha az Odense. Aagot belövi. 16-16. Breistöl a kapufát találja el.

27. perc: Valle Dahl egyenlít. 15-15. Blohm ismét be tud fordulni egy remek passz után. 16-15

26. perc: Tchaptchet kiáll két percre. Gjekstad is kap reklamálásért egy sárgát. Blohm révén megint vezet az ETO. 15-14.

25. perc: Lesáncolják Nze Minkót. A dánok indítása Tofté.

24. perc: Breistöl lövését oldalra üti ki Reinhardt. Passzívból már nem tud igazán jó lövést kapura küldeni az ETO.  Valle Dahl lövését védi Toft.

23. perc: Rushfeld Deila egyenlít. 14-14

22. perc: De Paula testcselei gólt érnek. 14-12. Pattintott gól Rushfeldt Deilától. 14-13. De Paula ezúttal a kapufát találja el.

21. perc: Elver Hageso talpról lő a kapu bal oldalába. 13-12.

20. perc: Uros Bregar kap sárga lapot. Aagot ziccerét nagyon könnyedén védi Toft. Blohm megint betalál. 13-11. Időkérés a vendég oldalon.

19. perc: Blohm eredményes. 11-11. Jörgensen jó sánca után Toft véd. Hovden lövi a labdát a rövid oldalra a jobb szélről. 12-11.

18. perc: Jörgensen passzát lefülelik a vendégek. Aztán de Paula adja el a labdát, Toft azonban védi Halilcevic ziccerét.

17. perc: Jörgensen lövését védi Reinhardt. Kapufás gól Rushfeldt Deilától. 10-11.

16. perc: Halilcevic íveli a labád Toft felett a kapuba. 9-10. Housheer ezúttal akciógólt szerez. 10-10.

15. perc: Brattset Dale kap az arcához: két perc Aardahlnak, és büntető az ETO-nak. Housheer ez a hétméterest is bedobja. 9-9.

14. perc: Elver Hageso lövi ki a bal felsőt. 8-9

13. perc: Rushfeldt Deila eredményes. 7-8. Housheer büntetőből egyenlít. 8-8.

12. perc: Pocsék a bejátszási kísérlet Housheertől. Elver Hageso lövését bravúrral védi Toft. Jörgensen lövését védi Reinhardt.

11. perc: Nyitott védekezéssel próbálkozik az ETO. Totft védi Hojlund lövését.

10. perc: Dulfer második beállóként játszik emberelőnyben, most ez gólt ér. 6-7. Megvan a labda, és Brattset Dale révén az egyenlítés is! 7-7.

9. perc: Hovden szerez gót a jobb szélről. 5-6. Aardahl nagyon egyedü maradt középen. 5-7.

8. perc: Jörgensen sem marad ma gól nélkül. 4-5. Elver Hageso eredményes. 4-6. Halilcevic találja el Hovden arcát: két perc.

7. perc: Passzívban az Odense. Aagot Hansen eredményes a jobb szélről. 3-5.

6. perc: Housheer lövése a jobb felsőben. 3-4. Labdát veszít az Odense, azonban Brattset Dale passza nem jó Fodornak, így oda a lehetőség.

5. perc: Aardahlt megint befordul. 1-3. Brattset Dale első gólját lövi. 2-3. Halicevic lövését nem tudja védeni Toft. 2-4.

4. perc: Passzívban a győriek. De Paula lövését könnyedén védi a kapus.

3. perc: Fodort állítják ki két percre. Aardahl tud befordulni a bejátszás után. 1-2.

2. perc: De Paula helyett Dulfer védekezik a győrieknél. Elver Hageso eredményes. Housheer azonnal egyenlít. 1-1

1. perc: Toft a győri kapuban. Sako ma hiányzik Győri Alexát nevezte még Per Johannsson. A kezdőben Brattset Dale, Hovden, Housheer, de Paula, Jörgensen és Fodor. Az ETO kezdi a meccset. Jörgensen lövése pontatlan.

ELŐZETES

Per Johansson, a győriek vezetőedzője:

Újabb nagy meccs vár ránk hazai pályán, és természetesen ismét szükségünk van a szurkolóinkra. A karácsonyig tartó időszakra az a célunk, hogy megőrizzük a veretlenségünket; jó lenne megerősíteni az első helyünket a csoportban az Európa-bajnokság előtti utolsó három fordulóban.

A nyáron szerződtetett holland válogatott balszélsőnk, Bo van Wetering közelről ismeri aktuális ellenfelünket, hiszen a legutóbbi három idényt épp nála töltötte.

„Nagyon jó, hogy legutóbb nyertünk a Brest ellen, pedig igazán kemény meccs volt. Úgy gondolom, az egész mérkőzést csapatként küzdöttük végig, és jó helyzeteket alakítottunk ki. Ez igazán fontos két pont volt, most pedig következhet az Odense – nyilatkozta a 25 éves szélső. – Szerintem izgalmas meccs vár ránk, jó csapatuk van, szeretnek nagy sebességgel játszani, ezért erre fel kell készülnünk. Másrészről jó egy-egyező játékosaik vannak, ezért fontos, hogy a védekezésünk valóban összeálljon, és így talán lerohanhatjuk őket.”