15 órája

Andersen Liga – Lenullázták az újonc zalaiakat

A jégkorong Andersen Ligában az UNI Győr ETO HC 14–0-ra verte az Egerszegi Titánokat.

UNI Győr ETO HC–Egerszegi Titánok 14–0 (3–0, 7–0, 4–0)

Győr, Győri Jégsport Központ, Andersen Liga-mérkőzés, 320 néző. V.: Homenko, Barna.

ETO: Simo – Láday B., Fekete 1, Szűcs 3 (2), Horváth R. (4), Dézsi 1 (2). Cs.: Csölle 1 (1), Majoross 2, Makovics 2 (1), Nagy M. 1 (3), Jábor (2), Takács (1), Farkas (1), Koczkás (1), Csata (1), Tovkach, Bálint, Lévai (2), Sipák 1, Molnár M. 2. Edző: Odnoga Mátyás.

Gsz.: Szűcs (11., 25., 31.), Makovics (15., 26.), Majoross (16., 30.), Dézsi (21.), Sipák (36.), Molnár M. (39., 59.), Fekete (51.), Csölle (53.), Nagy M. (56.).

Az elejétől kezdve dominálta a játékot a hazai csapat, mely csak a 11. percben tudta először bevenni a vendégek kapuját. Nem sokkal később azonban egy percen belül kétszer is mattolták az újonc védelmét a győriek. A második harmadban kinyílt a gólzsák, így a zárószakasz előtt 10–0 volt az esélyesebb ETO javára. A záró húsz percben ezt további négy góllal sikerült megtoldani. A győri kapuban ezúttal Simo Noah Áron védett, 16 lövésből 16-ot hárított. Magabiztosan sikerének köszönhetően továbbra is veretlenül áll az Andersen Ligában az UNI Győr ETO HC, mely október 26-án, 18 órakor a Worms Angelst fogadja a győri jégcsarnokban.