NB I foci - ETO FC Győr-Paksi FC 1-0 - ÉLŐ

Az OTP Bank Liga 7. fordulójában az ETO a Paksot látja vendégül vasárnap.

Győr, ETO Park. Játékvezető: Rúsz Márton (Szalai Balázs, Horváth Róbert)
ETO: Gyurákovics - Bitri, Szépe, Heitor - Albion, Tóth R., Anton, Stefulj - Szahli, Benbuali, Gavrics. Vezetőedző: Borbély Balázs
Paks: Simon B. - Ötvös, Kinyik, Szabó J. - Osváth, Windecker, Papp K., Mezei Sz., Kovács K. - Zimonyi, Tóth N. Vezetőedző: Bognár György
Gólszerző: Benbuali (9.)

18. perc: Újabb győri helyzet. Benbuali labdát szerez, aztán egy csel után 20 méterről lő, Simon véd, a kipattanót Szahli sarkazza Gavrics elé, az ő lövését blokkolják a paksi védők.

17. perc: Megint Benbouali kap indítást, de Simon B. jól mozdul ki a kapujából. Amúgy is lendült a partjelző zászlója.

13. perc: Papp kap a lábára Gavricstól, sárga lap a győri játékosnak.

10. perc: A VAR szerint sem volt les, vagyis vezet az ETO!

9. perc: GÓÓÓL! Albion jobbról középre lövi a labdát, Benbuali 11 méterről labdaátvétel után a jobb alsóba lő. 1-0

4. perc: Zimonyi szerez labdát a győri kapu előtt, de végül Tóth B. elől sikerül menteni.

2. perc: Mezei szabadrúgását fejeli ki a kapu elől Stefulj.

1. perc: Kezdődik a mérkőzés. Fehér-zöldben a győriek, feketében a paksiak.

eto
Az ETO legutóbb Diósgyőrben szerzett 1pontot, vasárnap este hazai pályán a Paks ellen folytatódhat a pontgyűjtés.

Előzetes - Az ETO a legutóbbi NB I-es fordulóban Diósgyőrben megszerezte idei első pontját. Vasárnap valószínű, még a miskolcinál is nehezebb dolga lesz a zöld-fehér csapatnak.

Borbély Balázs, az ETO vezetőedzője:

Úgy gondolom, megtettünk mindent az elmúlt két-három hétben, hogy jó teljesítményt nyújtsunk a vasárnapi meccsen. Nyilván nem lesz egyszerű feladatunk, hiszen a Magyar Kupa címvédője és a tavalyi bajnokság ezüstérmese ellen lépünk pályára. Összeszedett társaságról beszélünk, amelyben kevés változás volt a nyáron. Tapasztalt, minőségi játékosok alkotják a keretüket, de mi is sokat fejlődtünk az elmúlt időszakban. Hazai pályán, győztes mentalitással fogunk pályára lépni, bízunk benne, hogy jó eredményt érünk el.