2023.09.27. 20:25

Labdarúgó NB II - Jól hajrázott, és győzött Siófokon az ETO

Az ETO nagy hajrát vágott ki és végül az utolsó percekben elért gólokkal megszerezte a fontos három pontot.

BFC SIÓFOK–ETO FC GYŐR 2–4 (1–2)
Siófok, 400 néző. Vezette: Derdák.
SIÓFOK: Hutvágner – Polényi, Vékony (Szedlár, 62.), Debreceni Á. – Major G., Varjas Z., Kitl M. (Nemes, 90+1.), László D. (Csató, 79.), Böndi – György N. (Girsik, 62.), Menyhárt (Dénes, 62.). Vezetőedző: Dragan Vukmir.
ETO: Ruisz – Kovács M. (Vera, 73.), Szépe, Szujó, Vianna (Csontos, 67.) – Tóth R. (Vingler, 73.), Anton, Bumba – Lacza (Diarra, 67.), Kröhn (Huszár, 52.), Skvarka. Vezetőedző: Antonio Munoz.
Gólszerző: Varjas Z. (28.), Böndi (63.), ill. Skvarka (22.), Szépe (35.), Bumba (90.), Diarra (90+4.),

22. perc: Anton hosszú felívelése után Vianna-Bumba volt a labda útja, utóbbi remek passzal hozta játékba Skvarkát, aki 18 méterről, jobb lábbal kilőtte a kapu bal oldalát. 0–1.
28. perc: Böndi bal oldali beadás után Varjas Szujó mellett a győrikaputól 6 méterre lefejelte a földre a labdát, ami  a jobb oldali kapufáról a bal alsó sarokba pattant a labda. 1–1.
35. perc: Szujó közelről kapura fejelte a labdát, László mentett  a gólvonalról. A kipattanót Vianna rosszul találta el, de így lett jó Szépének, aki közelről a kapu bal oldalában passzolta. 1–2.
63. perc: Az érkező Böndi 10 méterről, bal lábbal kapura lőtte a labdát, ami Ruisz kapus lábáról a felső lécre, majd onnan a gólvonalon túlra pattant. 2–2.
90. perc: Csontos indult meg a bal oldalon, majd a laposan középre passzolt labdáját Diarra készítette le lövésre: az érkező Bumba jobb lábbal, 13 méterről kilőtte a kapu alsó sarkát. 2–3
90+4. perc: Skvarka szép cselek után középre passzolt, a labda Diarra elé került, aki 8 méterről a kapuba lőtt. 2-4.