Cégadatok

Rofe Medical Kft.
Wesselényi u. 6.
Győr, GS, Magyarország
Telefon: +36-70-430-40-82
Honlap: www.rofe.hu

Kozmetikus professzionális anti-aging és holisztikus arckezelésekhez

col-narrow-left

Település:

Győr
col-narrow-right

Feltöltve:

2024.10.01.
col-wide

Foglalkozások:

Szolgáltatások: Kozmetikus

Állás leírása:

Feladatok:

  • arcdiagnosztizálás,
  • vendégeknek nyújtott professzionális elektrokozmetikai arckezelések alkalmazása,
  • manuális, spa jellegű komplex arckezelések, masszázsok,
  • cellulitkezelés manuális technikával,
  • szakmai normáknak megfelelő dokumentáció vezetése.

Elvárás:

  • középfokú szakiskolai végzettség,
  • minimum 5 éves aktív, a fenti munkaterületen szerzett gyakorlati, szakmai tapasztalat,
  • szakmai elhivatottság és fejlődésre való nyitottság,
  • egészségtudatos bőrápolási szemlélet,
  • pontosság, igényesség, megbízhatóság,
  • együttműködés és csapatszemléletű munkavégzés,
  • egészséges életmód iránti elkötelezettség,
  • Egészségközpontunkban lévő természetes gyógymódok áttekintő ismeretszerzésére való készség és képesség,
  • vendégközpontú, ügyfélorientált szolgáltatási szemlélet,
  • Egészségközpontunk marketingtevékenységében való részvétel,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség és készség,
  • számlaképesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • rugalmas munkavégzés és munkakezdés,
  • innovatív technikák ismerete,
  • különböző anti-aging arcmasszázs, speciális arcizomtónus -technika ismerete,
  • gyógynövényismeret,
  • idegen nyelv (német/angol) ismerete,
  • Schüssler – arcdiagnosztikai végzettség / ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Kezdetben heti 3-4 nap megbízási szerződéssel
    (üzlethelyiségbérlés nem lehetséges).
  • Versenyképes díjazás.
  • Professzionális felszerelés és prémium kozmetikai termékcsaládok.
  • Folyamatos szakmai tanfolyamokon való részvétel.
  • Igényes, kitűnő munkakörnyezet és munkakörülmények.
  • Központi recepciószolgáltatás, ügyfélkapcsolattartás.
  • Innovatív szemléletű, orvos-természetgyógyász központ aktív tagjává válni.
  • Dinamikus, inspiratív csapat, barátságos és elfogadó légkör.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:
Győr – Rofé Naturale Egészségközpont

Jelentkezési határidő: 2024. október 10.

Jelentkezni motivációs levél kíséretében fényképes önéletrajzzal lehet: [email protected]

Kérjük, szakmai végzettségét igazoló dokumentumait is mellékelje pályázatához.