Villanyszerelő, Enese

Település:

Enese

Feltöltve:

2024.09.20.
col-wide

Foglalkozások:

Elektrotechnika és energetika: Villanyszerelő

Állás leírása:

A Kaco Dichtsysteme egy világszerte vezető szerepet játszó vállalat, mely az autó-, motor-, és gépipar számára gyárt nagy precizitású tömítőgyűrűket.

Enesei székhelyű üzemünkbe keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Villanyszerelő

Feladatok:

  • Folyamatos üzemvitel biztosítása.
  • Karbantartás, javítás.

Munkakör betöltésének feltétele:

  • Villanyszerelési munkálatokban jártasság, üzemi környezetben szerzett gyakorlat.
  • Ipari automatizálási ismeretek.
  • Rajzolvasási készség.
  • Önálló munkavégzés.
  • 3 műszakos munkarend.

Előny:

  • PLC vezérlésű gépek javításában szerzett tapasztalat.
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.

Jelentkezését írásban, vagy személyesen,

az alábbi elérhetőségek egyikére kérjük eljuttatni:

KACO Hungary Kft. 9143 Enese, Győri u. 13.

e-mail: [email protected]

Cégadatok
Kaco-Hungary Ipari és Kereskedelmi Kft.
Győri út 13. Enese