NB II foci - ETO FC Győr - Pécsi MFC 3-1

A Merkantil Bank Liga, NB II 31. fordulójában az ETO a Pécset fogadta..

ETO FC Győr–Pécsi MFC 3-1 (1-1)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Andó-Szabó Sándor (ifj. Varga Gábor, Ország Péter)
ETO: Gyurákovics – Vera, Szépe, Boldor, Csontos – Vingler (Urblík N., a szünetben, Bánáti, 57,), Anton – Boschilia (Kröhn, a szünetben), Bumba (Vianna, 92.), Skarka – Lukics (Farkas B., 70.). Vezetőedző: Borbély Balázs
PMFC: Helesfay – Takács Zs., Szekszárdi T., Hadaró, Majnovics – Krausz, Szeles (Bachesz, 79.) - Harsányi (Vas B., 79.), Szabó M. (Varasdi, 88.), Lacza (Bukovics, 61.) - Rácz B. (Tóth-Gábor K., 79. Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Bumba (12.), Farkas B. (71. és 76.), ill. Szabó M. (40. - 11-esből)
Kiállítva: Helesfay (84.)

90+6. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+2. perc: Bumba hagyja el a pályát, Vianna áll be a helyére.

90+1. perc: Hat perc a ráadás.

88. perc: Szabó M. helyére áll be Varasdi Dániel a kapuba.

84. perc: Helesfay próbál menteni lábbal egy rossz felívelés után, de Verát találja fejbe. A pécsi kapust kiállítja Andó-Szabó, Verát ápolni kell.

79. perc: Hármat cserél a PMFC: Széles helyére Bachesz, Rácz B. helyére Tóth-Gábor K., Harsányi helyére Vas Bence áll be.

76. perc: Skvarka íveli a labdát jobbról a kapu elé, ahol Farkas Balázs érkezik, és senkitől sem zavartatva fejel három méterről a kapuba. 3-1.

71. perc: Farkas B. érkezik középen a Bumba balról érkező beadására. A lövését Hadaró blokkolja, ám Farkas B. ismételni tud, és ezt már a hálóba lövi. 2-1.

70. perc: Lukicsot Farkas B. váltja.

69. perc: Helesfay mozdul ki a kapujából, oldalra próbál tisztázni, de Kröhn lecsap a labdára, és egyből kapura emeli. A felső lécet találja el.

67. perc: Anton lapos, erős lövése a jobb kapufáról jön ki.

62. perc: Lukics nagy helyzetben nem talál kaput.

61. perc: Bukovics váltja Laczát.

58. perc: Anton szabadrúgásból a felső lécet találja el. Aztán Kröhn lövését blokkolják szögletre a pécsi védők.

57. perc: Urblík Norbertet hordágyon viszik le a pályáról. Bánáti Kevin áll be a helyére.

53. perc: Urblík N. kap sárga lapot.

46. perc: Boschilia helyére Kröhn áll be, Vingler helyére pedig Urblík N. érkezik. Folytatódik a meccs.

45+1. perc: Egy perc ráadás után ér véget az első félidő.

40. perc: Boldor labdát veszít, Szabó megindul, aztán Vingler lerántja a tizenhatos jobb oldalánál, Andó-Szabó tizenegest ítél. Szabó M. a kapu jobb oldalába lő. Gyurákovics a másik oldalra vetődött. 1-1

32. perc: Lacza távoli, lapos lövését üti ki oldalra Gyurákovics.

31. perc: Skvarka kerül át a jobb oldalra, onnan lövi be a labdát középre, a hosszún érkező Bumba a kapufát találja el.

23. perc: Lacza lapos lövése elmegy a kapu mellett.

19. perc: Vera labdát veszít a pécsi térfélen, a gyors kontra végén Rácz lő kapu mellé.

12. perc: Csontos jobb oldali szögletére Bumba érkezik remekül középen, és kapásból, hét méterről a léc alá lő. 1-0

10. perc: Vingler indítja Bumbát a bal oldalon, aki 16-ról kapu mellé lő.

8. perc: Lukics lövése egy pécsi védőről szögletre pattan.

1. perc: Zöldben a győriek, piros-feketében a pécsiek. A mérkőzést a hazaiak kezdik.

Előzetes - Borbély Balázs, az ETO vezetőedzője:

Nagyon profi hozzáállást tapasztaltam egész héten a játékosoktól, és nyilván felszabadultabbak is voltak a mosonmagyaróvári győzelem után, hiszen nyerni mindig jobb, mint veszíteni. A Pécs ellen nagy taktikai csatát várok, megvan a tervünk, hogyan tudjuk őket legyőzni, de nem lesz könnyű meccs, mert itt az NB II-ben nincs könnyű ellenfél. Természetesen szeretnénk nyerni és megtenni a következő lépést a cél felé.