2024.04.28. 15:05

NB II foci - Credobus Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr 0-5

Győzelemmel mutatkozott be Borbély Balázs.

Credobus Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr 0-5 (0-4)

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. Játékvezető: Zimmermann Márió (Ring Kevin, Szabó Dániel)
MOSONMAGYARÓVÁR: Slakta – Simita, Czingráber, Deák I., Bekker – Kapornai, Végső (Gáncs, 85.) – Csóka (Vukaszovics, 74.), Illés D. (Szabó B., 62.), Horváth K. (Papp L., 85.)– Szendeff (Puhtyejev, a szünetben). Vezetőedző: Nagy Ádám
ETO: Gyurákovics – Vera (Diarra, 78.), Szépe, Boldor, Csontos D. – Vingler (Urblík N., 62.), Anton – Boschilia (Riquelme, 78.), Skvarka, Bumba – Lukics (Farkas B., 62.). Vezetőedző: Borbély Balázs

90+2. perc: Két perc ráadás után véget ér a mérkőzés. Köszönjük a figyelmüket!

85. perc: Horváth K. helyére jön Gáncs, Végső helyén pedig Papp L. a pályán.

85. perc: Óriási hazai helyzet végén Kapornai lövi kapu mellé a labdát.

82. perc: Vianna érkezik Bumba helyére.

78. perc: Bochilia helyére jön Riquelme, Diarra Verát váltja.

77. perc: Kapornai szabadrúgása elmegy a kapu fölött.

74. perc: Csókát váltja Vukaszovics a hazaiaknál.

74. perc: Vera jobb oldali beadására Farkas Balázs érkezik a hosszún. Elsőre még Slaktát találja el, a kipattanót aztán közelről bepofozza a hálóba. 0-5

66. perc: Puhtyejev kap remek indítást, a labdát 13 méterről ellövi, Gyurákovics véd.

62. perc: Győri cserék: Lukicsot Farkas B. váltja, Vingler helyére pedig Urblík N. áll be. Szabó Bence érkezik a hazaiak csapatába Illés Dávid helyére.

56. perc: Vingler lövi a labdát a kapu elé jobbról, a hosszún érkező Skvarka közelről lő, Slakta bravúrral véd.

51. perc: Puhtyejev találja el Szépe fejét, ezért kap sárga lapot. Szépe tudja folytatni.

47. perc: Kapornai 25 méteres szabadrúgását Gyurákovics üti kapu fölé.

46. perc: Cserélt szünetben a hazai csapat, Puhtyejev Szendeffet váltotta. Folytatódik a mérkőzés.

45+2. perc: A hosszabbítás perceiben nem történt semmi érdemleges, vége az első félidőnek.

45. perc: Két perc a ráadás az első félidő végén.

38. perc: Bumba lő nyolc méterről, balról, Slakta lábbal véd.

33. perc: Újabb gól esik a győriek jobb oldali szöglete után. Ezúttal beívelés jön, amit Boldor megcsúsztat középen, a hosszú kapufánál álló Bumba pedig a hálóba lő. 0-4

29. perc: Szendeff kap labdát a jobb oldalon, a beadását Boldor tisztázza szögletre. A szöglet után felszabadítanak a vendég védők.

21. perc: Jobb oldali szöglet, ugyanaz a variáció, mint az első gólnál, csak most Csontos kapja a labdát, és 22 méterről a jobb alsóba lő. Slakta beleér, de védeni nem tud. 0-3

17. perc: Boschilia jobbról érkező beadása megtalálja a hosszú oldalon egyedül érkező Bumbát, aki hat méterről a rövid alsóba lő. 0-2

10. perc: Jobb oldali győri szöglet után Vingler visszagurítja a labdát Bochiliának, aki húsz méterről a jobb felsőbe lő. 0-1

9. perc: Ígéretes helyről végezhet el szabadrúgást az ETO. Anton a bal felsőt veszi célba, Slakta bravúrral védi a lövést.

3. perc: Illés D. passza után Szendeff lövi el a labdát keresztbe a győri kapu előtt.

1. perc: Zöldben a vendégek, fehérben a mérkőzést kezdő hazaiak.

eto labdarúgás
Három pontra hajt az ETO

Előzetes - A Mosonmagyaróvár nyugodtan játszhat, az ETO-nak viszont létkérdés a három pont megszerzése. Nagy Ádám, a Mosonmagyaróvár vezetőedzője: „Mi csak magunkkal foglalkozunk, amennyire lehet, kizárjuk a külső körülményeket. Szeretnénk megismételni az utóbbi hetekben mutatott szervezett csapatjátékot és majd meglátjuk, ez mire lesz elég.”

Borbély Balázs, az ETO szerdán kinevezett vezetőedzője: „Sok idő nem áll rendelkezésre a mérkőzésig. Addig igyekszem feltérképezni az ellenfelet, a saját csapatomat pedig úgy motiválni, hogy a kilencven perc után győztesen hagyjuk el a játékteret.”